Trochę historii
Wracając do rozważań o rozmieszczeniu wrażliwości wewnątrz-pochwowej, trzeba by powiedzieć parę słów o sytuacji, w której onanizm daje efekt i doprowadza do orgazmu tylko przy wykorzystaniu protezy członka. W takich przypadkach wszelkie wyżej wymienione bodźce zewnętrzne nie prowadzą do ostatecznej satysfakcji.
Czy wiesz, że bardzo duża ilość osób w młodym wieku ma braki w uzębieniu? Co gorsza, rzadko zdają sobie sprawę z tego, że to poważny problem! Braki pozostające bez uzupełnienia prowadzą do zaniku kości i wtedy konieczna jest odbudowa kości szczęki. By do tego nie doprowadzić, zadbaj o uzupełnienie braków. Zachęcamy do skorzystania z uzupełnień w ramach usług Implanty Poznań.
Wrażliwość wewnątrz pochwy
Wrażliwość wewnątrz pochwy jest różna u różnych kobiet i może się również zmieniać w różnych momentach życia. Wewnątrz pochwy znajduje się szyjka macicy, która jest bardzo wrażliwa na dotyk i może reagować na różne bodźce seksualne. Wewnątrz pochwy znajdują się również wargi sromowe, które są również wrażliwe na dotyk.
Wrażliwość wewnątrz pochwy może być różna u różnych kobiet ze względu na wiele czynników, takich jak np. wiek, stan hormonalny, poziom doświadczenia seksualnego itp. Może również zmieniać się w czasie, np. podczas ciąży lub menopauzy.
Co wpływa na wrażliwość pochwy?
Wrażliwość pochwy jest różna u różnych kobiet i może się zmieniać w różnych momentach życia. Oto kilka czynników, które mogą wpływać na wrażliwość pochwy:
- Wiek – wrażliwość pochwy może zmniejszać się wraz z wiekiem.
- Stan hormonalny – poziom hormonów, takich jak estrogen, może wpływać na wrażliwość pochwy.
- Doświadczenie seksualne – kobiety, które mają więcej doświadczenia seksualnego, mogą być bardziej wrażliwe na bodźce seksualne.
- Stan zdrowia – choroby lub schorzenia, takie jak np. choroby przenoszone drogą płciową lub zakaźne, mogą zmniejszyć wrażliwość pochwy.
- Stres lub napięcie – stres lub napięcie mogą zmniejszyć wrażliwość pochwy.
- Używanie tamponów lub podpasek – niektóre kobiety mogą odczuwać mniejszą wrażliwość pochwy podczas stosowania tamponów lub podpasek.
- Ciąża lub menopauza – zmiany hormonalne zachodzące podczas ciąży lub menopauzy mogą wpływać na wrażliwość pochwy.