W co się bawić?

Oczywiście wszystko, o czym dalej będę mówiła, dotyczy par kochających się, przyjaznych i pragnących dać sobie maksimum zadowolenia fizycznego i psychicznego. Nie ma mowy o egzekwowaniu tego rodzaju pieszczot czy sposobów na siłę. Argumentując, że w książce jest napisane, że ty powinnaś… tzn., że musisz, pomimo że wszystko w tobie protestuje przeciwko tego rodzaju zbliżeniom. Założyliśmy już na wstępie Sztuki kochania, że słowo — musisz — skreślamy raz na zawsze ze słownika miłości, miłość bowiem i zrozumienie seksualne kwitnie tylko tam, gdzie oboje tego pragną i sprawia im to satysfakcję.
W pierwszym okresie spadku napięcia seksualnego u mężczyzny zaczyna się zmniejszać częstotliwość stosunków. Niestety potrzeby seksualne partnerki rosną, i tu nie może ona go wyprzedzać, tzn. wysuwać propozycji, które doprowadzają na koniec do brutalnego ujawnienia jego niemożności. Orientując się w sytuacji trzeba wcześniej wprowadzać do kontaktów intymnych całe bogactwo pieszczot, polecanych dla ludzi młodych, w okresie budzenia się miłości, przed zaczęciem regularnego współżycia.

Czy wiesz, że bardzo duża ilość osób w młodym wieku ma braki w uzębieniu? Co gorsza, rzadko zdają sobie sprawę z tego, że to poważny problem! Braki pozostające bez uzupełnienia prowadzą do zaniku kości i wtedy konieczna jest odbudowa kości szczęki. By do tego nie doprowadzić, zadbaj o uzupełnienie braków. Zachęcamy do skorzystania z uzupełnień w ramach usług Implanty Poznań.