Onanizm kobiety samotnej

A jeżeli nie romanse i przygody, mniej czy bardziej udane, to co? Samotność? Dręczące nie rozładowane podniecenie, zastój krwi w miednicy małej, związana z tym bezsenność, bóle w okolicy serca, bóle krzyża, nerwowość i uczucie wyrzucenia na margines życia. Wszystko to bardzo utrudnia pracę zawodową i zdolność koncentracji.
Jakie znaleźć wyjście w tej sytuacji? Zostaje nam przecież jeszcze dwadzieścia i więcej lat życia, to jest jedna trzecia, i chciałoby się je przeżyć w jakim takim komforcie fizycznym i umysłowym.
Po prostu — onanizm dla kobiet dojrzałych, który ma wszelkie zalety, wyrównując w dużym stopniu zaburzenia fizjologiczne kobiet samotnych. Oczywiście brak tu jednego składnika, a mianowicie męskiego nasienia, które poprawia równowagę hormonalną kobiety po czterdziestce, natomiast na zaburzenia krążenia i zastój krwi w miednicy małej działa onanizm identycznie jak stosunki z mężczyzną. Po prostu przeżyty orgazm otwiera zastawki i uruchamia zalegającą w naczyniach miednicy małej krew.

Czy wiesz, że bardzo duża ilość osób w młodym wieku ma braki w uzębieniu? Co gorsza, rzadko zdają sobie sprawę z tego, że to poważny problem! Braki pozostające bez uzupełnienia prowadzą do zaniku kości i wtedy konieczna jest odbudowa kości szczęki. By do tego nie doprowadzić, zadbaj o uzupełnienie braków. Zachęcamy do skorzystania z uzupełnień w ramach usług Implanty Poznań.

Onanizm

Onanizm to aktywność seksualna polegająca na stymulowaniu własnych narządów płciowych w celu osiągnięcia orgazmu. Onanizm jest całkowicie normalnym i naturalnym zachowaniem i nie ma niczego złego w samodzielnym zaspokajaniu swoich potrzeb seksualnych.

Nie ma również żadnych przeciwwskazań zdrowotnych związanych z onanizmem u samotnych kobiet. Jednak, jeśli onanizm staje się obsesją i uniemożliwia normalne funkcjonowanie w codziennym życiu, może być objawem zaburzeń seksualnych lub innych problemów emocjonalnych i warto skonsultować się z lekarzem lub terapeutą.

Pamiętaj, że seksualność jest normalną i naturalną częścią ludzkiego życia i ważne jest, aby szanować swoje potrzeby i preferencje oraz znaleźć sposoby na zaspokojenie ich w bezpieczny i zdrowy sposób.